Kvantová vlna

banner_14Co je kvantová vlna?

Kvantová fyzika a kvantová mechanika je vědeckým oborem, který poukazuje na zákonitosti života v jeho základní podstatě v reálném čase. Jde o možnosti a příležitosti, které si vytváříme svým životem a rozhodnutím v přítomném okamžiku. Tím odstartujeme další reálné paralelní příležitosti, které náš život zase posunou do další prožívané reality až do doby, než si vybereme další z nabízených příležitostí. Je to nekonečný proces, který utváří kvalitu našeho života a nabídku dalších možností.
Vyslaná kvantová vlna vytváří okno nové příležitosti, která je terapeutem vytvořena pro napravení, změnu či léčení současného stavu klienta na úrovni biologické, psychické i podvědomé. Je to šance pro nové možnosti a tím i novou realitu.

Uvedeno na příkladě běžného obyvatele ČR. Od narození, resp. od doby kdy tento človíček začal vnímat, mu okolí začalo do jeho podvědomí vkládat různé programy.. Tohle musíš, tohle nesmíš, tohle nemůžeš proto…, nikdy nebudeš bohatý, peníze jsou špinavé, naše rodina byla vždycky chudá, nikdy nezískáme dobře placenou práci, máme dědičné nemoci a … No zkrátka, těch negativních programů, se kterými se človíček od narození musí ztotožnit, je mnoho. No a pak dospěje, zapne si televizi, rádio, nebo si koupí noviny. Všude na něho číhají a vyskakují nepříjemné informace o tom, jak je ekonomická krize, jak nejspíš bude válka, jak je nutné být očkován nebo brát prášky proti nemocem, protože jinak přinejlepším zemřeš… Je toho fakt dost. Dost negativního, aby to chudáka človíčka nějak neovlivnilo. Bohužel negativně. Těch pozitivních věcí a informací je jako šafránu. No a tím, že jeho život je plný strachu a obav, tak i jeho životní příležitosti a možnosti jsou přímo ovlivňovány kvalitou jeho myšlení, osobních zkušeností a příkladů z okolí. Ale i dědičné choroby a nepříjemné prožitky předků jsou zakódovány v jeho DNA a uložené hluboko v jeho podvědomí. Nemá to ten človíček vůbec jednoduché. A jak ten život žije, tak se mu neustále otvírají různé možnosti, říkejme jim okna příležitostí, ze kterých si vybírá. Nabídka v těchto oknech je přímo úměrná stavu vědomí a je nám jasné, že v tomto případě to není nic moc. Nicméně si vždy nějaké to okno musí otevřít, a od tohoto bodu začíná další nová realita. Tento stav probíhá nepřetržitě, protože máme stále možnost nějaké volby. Pro názornost si uveďme, že těch oken je ve stejném okamžiku třeba deset. Může se stát, že v jednom z těchto oken příležitostí je i varianta, která může človíčka posunout v jeho vědomém životě o kousek dál k jeho vysněnému životu. Může se tam objevit nějaká osoba, prožitek, emoce nebo cokoliv jiného, co ho posune. Když si toto okno otevře a využije této příležitosti, tak pro další volbu rozhodnutí už má k dispozici třeba dvě, příště tři nebo čtyři okna pozitivních příležitostí. Je to jen na něm, jak bude silný a otevřený v přijímání nových možností a informací a tím vzdorovat tlaku okolí plného obav a cíleného strachu. No a tak se může tato bytost dostat ze dna svého života až na vrchol poznání a tudíž na úplně jinou kvalitu a hloubku života.

Kvantový terapeut vytváří tato okna příležitostí a pomáhá tak svému klientovi nastavovat a prožívat novou realitu, která ho přivede k dalším novým pozitivním oknům dalších možností a příležitostí.
I Vy si zasloužíte žít život plný lásky, blaha a hojnosti. Buďte tvůrci své vlastní reality.

5 Comments

 1. Vl.Prskavka 21.6.2015 21:27

  Pane jo, ono to fakt funguje

  Odpovědět
 2. Marisstella Tosovska 9.3.2016 13:52

  Velmi me to zajima.Vim ze to vse funguje.Jak se ucastnit prednasek a meditacii? Diky.

  Odpovědět
 3. Tatjana Plaňanská 27.10.2016 14:47

  Chtěla bych bližší informance k léčbě, trpím chronickým kašlem, děkuji, Plaňanská

  Odpovědět
 4. Petr L 21.7.2017 6:33

  Velice pěkně napsaný článek. Ano kvantová vlna funguje kamarád dokázal nemožný věci ! myslí ohýbal užičky a podobně já už tomu plně věřím … je to užasný máme tolik možností jen se do toho pustit a zvládnout naši neposednou a často negativní mysl která nás ubíjí v nevědomosti…. a omezeních.

  Odpovědět
 5. Zuzana Maronková 23.7.2017 17:47

  Když budete organizovat seminář v Brně,prosím,kontaktujte mně na uvedené mailové adrese v dostatečném předstihu.Děkuji.

  Odpovědět

Post a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..