Léčba zvířat

Máte nemocného domácího mazlíčka nebo jiné zvíře?full2

Pomocí kvantové vlny lze léčit i zvířata. Oproti standardní medicíně se pomocí kvantové vlny léčí konkrétní nemoc bez vedlejších účinků. Zvířátka jsou v tomto ohledu i zároveň výborní pacienti. Nic nepředstírají a na nic si nehrají. Proto je léčba velmi účinná a nedá se ovlivnit různými negativními podněty a předsudky. Na kvantovou vlnu reagují velmi pozitivně a je jim příjemná.

Jejich nemoci mnohdy vznikají nepodmíněnou a nehranou láskou ke své rodině tím, že přejímají nemoce z informačního pole svého páníčka. Jejich vnitřní stav bytí je přímo propojen se svým nejbližším přítelem a tím je zpravidla člověk, který je v jeho nejbližším okolí. Není tedy náhodou, že i zvířátka lehce přebírají podobu svého pána. U pejsků je tento stav nejvíce markantní a je mnohdy úsměvné, jak rasa a výraz pejska koresponduje se svým pánem.:-)

Pro soužití s domácími miláčky je potřebné si uvědomit, že náš zdravotní, psychický a duševní stav může a také zpravidla ovlivňuje jejich životy. Čím bude naše mysl čistější a naše bytí více harmonické, tím také přímo ovlivňujeme kvalitu, nejen, našeho bytí, ale i zdravotní a psychický stav našich nejbližších zvířecích protějšků.

Post a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..