Nastává čas změn?

-Drifting-Spirit-imagination-30900099-1440-900Rozhodně ano. Všichni to vnímáme. Někdo si to uvědomuje více, jiný méně. Ale jistě nikomu neunikají skutečnosti, že se začíná cosi dít.  Započala doba, kdy se napravuje stav věcí ve všech dílčích částech společnosti na celém světě. Rozkrývá se spousty dříve neřešených a neřešitelných nepravostí,napáchaných ve všech vrstvách společnosti.  To je samozřejmě zcela pozitivní informace a máme z toho všichni obrovskou radost, že se konečně začalo něco dít.  Opačnou stranou mince je všeobecné zlo, které vygradovalo s ještě větší silou a agresí.  To se také nedá přehlédnout.  Pozitivní zprávou je fakt,  že právě vrcholení zla je nezpochybnitelným  faktem toho,  že jeho síla slábne a začíná nová éra života. Tato bude plná pozitivních změn, kdy postupně začne převládat dobro nad zlem. Je to dané přílivem harmonizující energie z naší galaxie a vesmíru. Naše planeta je na vzestupu do vyšších sfér, což s sebou přináší veškeré současné průvodní jevy a také nezvratitelný fakt, že se to nedá uplatit. I vládcové našeho světa podléhají vyšší moci a musí se jí přizpůsobit.
To, že nastala doba změn vnímáme i ve změně klimatu a počasí, posunu pólů, dokonce i času, o kterém si myslíme, že ho máme stále méně. A není to pouhé poblouznění mysli, je to nezměnitelný fakt. Posunem do vyšších vibrací se vše zaběhlé mění. Změna nastává i v našich osobních životech. Mnohým se tyto skutečnosti jeví jako velmi pozitivní a otvírá jim to nové a inspirující vnímání života, jiní to mají přesně naopak. Ano. Nikdy nebylo tolik rozdílných pocitů, životních prožitků, nových příležitostí a nebo životní stagnace. Je to všude kolem nás, ale hlavně v nás. Nastala doba nových možností a jiné reality. Jistě jste si všimli, že dnes se myšlenka velmi rychle manifestuje. Má obrovskou tvůrčí sílu a díky tomu se náš život mění. Někomu se rychle plní jeho sny a druhému se život velmi významně komplikuje. Ale i v tomto případě dochází k rychlé manifestaci myšlenky. Je úžasné, jak se věci dávají do pohybu a jakou sílu má myšlenka. To je hodně důležité sdělení. Vytváříme si svou novou realitu na základě našich myšlenek a představ. Co si přejeme, to se stane, s čím se ztotožníme, tím jsme. Je však důležité uvědomit si, co je vlastně myšlenka, která tvoří. Nikdo z nás si pro sebe nepřeje nic špatného, ale mnohdy pozitivní záměr je zcela degradován pochybnostmi o možnosti uskutečnění vysněného záměru. Ty se schovávají v našem podvědomí a tak zcela ovládají náš život a realitu, kterou si vytváříme.
Vím, že vystopovat negativní myšlenku, která se schovává v našem podvědomí a která je navíc ovládaná různými programy, není jednoduché. Ale jde to. Všude kolem nás je spousty pozitivní energie a informací, jen je vidět a přijmout a rázem se začnou dít zásadní změny v našich životech. Je však potřebné vykročit a říci rozhodné NE systému, který nás ovládá a do našeho podvědomí vkládá negativní programy. Nenechat si podsouvat tyto negativní informace, které do nás denně plynou přes média. Nenechat se zastrašit vládci této země a jejich hlídacích systémů, které se snaží pomaloučku a nenápadně okrádat vaši svobodu. Jste jedinečné bytosti, které si zaslouží pozitivní změnu ve svých životech. Zasloužíte si být šťastní, zasloužíte si být milovaní, zasloužíte si vše, co chcete… Buďte tvůrci vlastní reality. Tady a teď. Stav láskyplného bytí je Vaší vnitřní přirozeností, na kterou máte historické právo. Nenechte si ji vzít.

Jsem tu pro Vás. Vladimír Časár (VladaAmentis)

Post a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..