Práce terapeuta

jak-pracuje-kvantovy-terapeutJak pracuje kvantový terapeut?

Práce s kvantovou vlnou v informačním poli, která je prováděná ve změněném stavu vědomí. Vstup do podvědomí klienta a léčba přes změnu a přepis zapsaných vzorců a vytvoření nové reality v přítomném okamžiku.
Touto technikou je možné měnit stavy dlouhodobých i dědičných nemocí, karmických vlivů, psychiku, strach, emoce, mezilidské vztahy, práci, peníze… Léčba nemocí je prováděna na biologické úrovni těla a na úrovni informačního pole vědomí a podvědomí.Součástí léčby je psychoanalýza, při které terapeut zjistí příčinu změněného stavu na biologické úrovni těla a na úrovni psychiky klienta. Zpravidla jsou tyto jevy propojené a zapsané v podvědomí jako vzorce dědičného nebo karmického pole. Proto u těžších případů onemocnění je nejprve nutné zmírnit nebo odstranit tyto podněty a následně provádět léčbu. Součinnost klienta zvyšuje úspěšnost léčby. V mnoha případech bude muset dojít i k zásadním změnám v jeho životě. Tyto změny je potřebné zapracovat do jeho života tak, aby se staly jeho přirozeností. V opačném případě dochází pouze k dočasnému vyřešení problému a nemoc se může opět objevit.Podobný přístup je prováděn i pro terapii životních útrap jako jsou mezilidské vztahy, práce, rodina, peníze… Je potřeba si uvědomit, že příčinou těchto jevů je zpravidla nevyřešený existenční základ bytí, čímž je sebedůvěra, sebeúcta a sebeláska. To je nejdůležitější a také nejvíce podceňovaná vlastnost, která má největší vliv na kvalitu života. Jak mě může milovat jiná osoba, když sám sebe nenávidím, jak mi může věřit můj šéf, když nemám sama v sebe dost důvěry, jak si mě můžou ostatní lidi vážit, když si sama sebe nevážím?Je to nevyrovnaný vztah sám se sebou.Formou terapie a kvantové vlny se dají nastartovat tyto základní a pro život tolik potřebné vlastnosti, stejně tak i zmírnit nebo zcela odstranit další aspekt, který zcela nepříjemně mění pohodový život. A tím je STRACH. Je to zcela paralyzující stav mysli a vědomí, který nás skrytě ovládá. Každý z nás ho známe. Je všudypřítomný a stal se podprahovou složkou vnímání naší reality.Strach o ztrátu zaměstnání, o děti, o rodiče, o peníze, o auto, aby nebyla válka…. Je spousta toho, čeho nebo o co se bojíme, čímž dáváme zásadní prostor pro tvorbu naší reality ve strachu, který nás ovládá. Strach je velmi mocný nástroj na ovládání člověka a lidstva a je zodpovědný za naše problémy zdravotní, finanční, sociální…. Nenechme se tedy ovládat cizí informací a podprahovým vnímáním, vybudujme si zpět krásný vztah sami se sebou a život se zcela změní v novou, krásnou a láskyplnou realitu. Žijte přítomným okamžikem. Žijte tady a teď. Zasloužíte si to.

One Comment

  1. Inka Budějovická 1.2.2015 23:58

    Přeji Tvému projektu úspěšný start , další krásné tvoření nové reality a statisíce šťastných, zdravých a spokojených lidí, kteří se s tebou setkali. Na to Ti posílám přátelskou vlnu…….* P.S. Webová stránka se moc povedla.

    Odpovědět

Post a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..